Meson De Las Delicias
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool |
| Spa og afslapning Jacuzzi | Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Morgenmad Morgenmad på værelset | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Meson De Las Delicias ligger tæt på Zocalo de Cuernavaca og tilbyder komfortabel indkvartering i Cuernavaca. Hotellet tilbyder Jacuzzi og et spabad såvel som WiFi i offentlige områder.
Gæsterne kan finde Mercado Verde Morelos inden for 2 km og Parroquia San Jose El Calvario inden for 1 km fra indkvartering. Gæsterne vil finde Cuernavacas bycentrum indenfor 15 minutters gang fra indkvarteringen. Robert Brady-museet ligger kun en kort gåtur fra denne komfortable sted.
Nogle værelser på Meson De Las Delicias har udsigt over haven.
En gratis morgenmad serveres i spisestuen hver dag. Gæsterne vil nyde retter af mexicansk køkken, som serveres på House Restaurant, hvilken er ca. 400 meter væk.
- Lufthavne
- Benito Juarez International78 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
- 24 timers vagtservice
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Morgenmad på værelset
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
- Madpakker
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Jacuzzi
- Udendørs bad
Services
- Room Service
- Husholdning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Terrasse
- Strygeservice
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Meson De Las Delicias hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra Meson De Las Delicias hotel. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et Meson De Las Delicias hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Meson De Las Delicias hotel ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Meson De Las Delicias hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Meson De Las Delicias hotel er 52$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsformer er tilgængelige på Meson De Las Delicias hotel?
Gæsterne på Meson De Las Delicias hotel kan betale med American Express, Mastercard og Visum. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Cuernavaca hotellet?
På Cuernavaca hotellet kan gæster vælge mellem Værelse Deluxe med en kingsize-seng, Værelse Deluxe med en queensize-seng og Suite Deluxe med en kingsize-seng. - ❓
Hvilken slags pool er der på det et Meson De Las Delicias hotel?
Der er en swimmingpool på et Meson De Las Delicias hotel.